KONST / Litografier / Färglitografi 14114260
nr 1411 4260
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 49/290. Bildmått: 33x52cm, yttermått inklusive ram: 46x67cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 18:06:16
15/8 10:18:42
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist